Mam na imię Weronika

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki w specjalizacji projektowanie przestrzenne na UAM w Poznaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z architekturą wnętrz. W toku dotychczasowej kariery zawodowej współpracowałam z wieloma podmiotami z branży oraz wyrobiłam sobie opinię rzetelnego wykonawcy wśród dotychczasowych klientów. W moich realizacjach staram się spełnić Państwa oczekiwania, dlatego do każdego projektu podchodzę indywidualnie i elastycznie. We wnętrzu najważniejsza jest dla mnie estetyka oraz wykorzystanie potencjału przestrzeni. Staram się w najdrobniejszych szczegółach poznać oczekiwania klienta, tak aby uwzględnić cały wachlarz aspektów praktycznych dostosowanych do stylu i upodobań domowników.  Bazując na ścisłej współpracy oraz dobrej komunikacji pomiędzy klientem, projektantem a wykonawcą projektuję wnętrze dające poczucie bezpieczeństwa oraz pełne rodzinnego ciepła.

Oprócz projektowania wnętrz mieszkalnych specjalizuję się w szczegółowych projektach indywidualnych mebli kuchennych, garderobianych, łazienkowych oraz mebli do salonów. Wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie zdobywane poprzez ścisłą współpracę z producentami mebli oraz wykonawcami daje gwarancję stworzenia projektu funkcjonalnego, estetycznego i zgodnego z indywidualnymi preferencjami klienta.

Moi Klienci cenią we mnie kreatywność, spontaniczność, a w moich projektach harmonię i porządek. Mam otwarty umysł na zmiany i potrafię zaproponować wiele alternatywnych, praktycznych i oszczędnych rozwiązań. W pracy cenię kontakt z ludźmi oraz możliwość ciągłego samorozwoju.

Zapraszam do współpracy.